Hem Kontakt

Kontakt

Publicerat av: Redaktionen

Annika Guldroth

CEO / VD / Ansvarigutgivare
Produktansvarig:
IT-Kanalen / IT-Finans
Mobil: +4673 041 62 34
Mail: annika@itmediagroup.se

Kontakt 11 Andreas Baxivanos

COO
Mobil: +46768591559
Mail: andreas@itmediagroup.se

kontakta andreas baxivanos
Anna Sydbom Kourkouli

KAM
Produktansvarig:
IT-Pedagogen.se

Mobil: +46 76 428 89 20
Mail: anna@itmediagroup.se

Kontakt 12 Christian De La Plaza

KAM
Produktansvarig: IT-Hälsa.se
Mobil: +4676 934 52 36
Mail: christian@itmediagroup.se

Kontakt 13
Despina Kalaitzidi

Redaktionen
Mobil: +4673 637 24 43
Mail: despina@itmediagroup.se

Kontakt 14 Eva Papaoikonomou

AM
Föräldraledig / parental leave
Produktansvarig: IT-Kanalen.dk
Mobil: +46 76 022 29 24
Mail: eva@itmediagroup.dk

Kontakt 15
Carin Von Stransky

Marknad / Projekt ansvarig
Mobil: +46 760-035 33 21
Mail: carin@itmediagroup.se

KONTAKT Mario Leif Birger Hansen

CTO 
Mobil: +4676 259 54 27
Mail: mario@itmediagroup.se

Kontakt 16
Alexander Guldroth

Föräldraledig / Parental leave
Mobil: +4670 975 40 82
Mail:alexander@itmediagroup.se

Kontakt 17

Om ni vill nå redaktionen med era pressmeddelanden eller nyheter mejla till:
redaktionen@itmediagroup.se


Vi använder cookies och andra identifierare för att förbättra din upplevelse. Detta gör att vi kan säkerställa din åtkomst, analysera ditt besök på vår webbplats. Det hjälper oss att erbjuda dig ett personligt anpassat innehåll och smidig åtkomst till användbar information. Klicka på ”Jag godkänner” för att acceptera vår användning av cookies och andra identifierare eller klicka ”Mer information” för att justera dina val. Jag Godkänner Mer Information >>